Revitalizace parkoviště u čerpací stanice
Prohlédnout reference
Rozsáhlý projekt revitalizace osvětlení rezidenčního bydlení
Prohlédnout reference
Bytový komplex | Leiden (NL)
Prohlédnout reference
Nové osvětlení centra péče a rezidenčního bydlení
Prohlédnout reference

Venkovní LED osvětlení

Řada svítidel Prolumia pro venkovní osvětlení je velmi účinná. Vybavena unikátními čidly, několika možnostmi vyzařování a mnoha způsoby osvětlení dokáží osvětlit jakýkoliv venkovní prostor. Voděodolná venkovní svítidla Prolumia skvěle nasvítí nejen chodníky, chodby a cyklostezky, ale i ostatní veřejná prostranství.

Katalog

S 244 stránkami inovativních LED produktů je katalog Prolumia zdrojem inspirace pro podnikatele a každého, kdo pracuje v osvětlovacím průmyslu.

Venkovní LED osvětlení nabídka:

Nové LED produkty

Prolumia LED Pro-Logic

Výrazná řada vestavných svítidel pro všeobecné osvětlení s moderně elegantním vzhledem. Pro-Logic se bezproblémově integruje do stropu a vytváří harmonický vzhled při osvětlování bytových i komerčních prostor. Kromě estetiky vyniká Pro-Logic výkonem, komfortním a rovnoměrným osvětlením a cenovou dostupností.

Prohlédnout sérii

Prolumia LED Pro-Fusion

Převratný výkon, spolehlivost a možnosti použití. Pro-Fusion je inovativní řešení osvětlení navržené tak, aby poskytovalo vysoký výkon, který nemá na trhu konkurenci. Ať už se jedná o celkové osvětlení pro nový stavební projekt nebo o výměnu kompaktních zářivkových stropních svítidel ve stávajících budovách, Pro-Fusion představuje osvětlení, které je mnohem komfortnější a přitom podstatně snižuje náklady na energii.

Prohlédnout sérii