Rozsáhlý projekt revitalizace osvětlení rezidenčního bydlení
Prohlédnout reference
Nové osvětlení centra péče a rezidenčního bydlení
Prohlédnout reference
Kreativní osvětlení ledové jeskyně
Prohlédnout reference

Vnitřní LED osvětlení

Inovativní řešení osvětlení pro obchody a kanceláře, které je více než jen osvětelní! Chytré osvětlení vede zákazníky, vytváří příjemné (pracovní) prostředí a soustředí pozornost na body, které mají být zdůrazněny. Nasvětlení je obzvláště důležité při prezentaci zboží v prodejně, na pultě nebo ve výloze. Ať už se jedná o obecné osvětlení nebo vytváříte fascinující akcentní osvětlení, řady svítidel vnitřního LED osvětlení značky Prolumia Vám nabízí vhodné osvětlení do každé místnosti.

Katalog

S 244 stránkami inovativních LED produktů je katalog Prolumia zdrojem inspirace pro podnikatele a každého, kdo pracuje v osvětlovacím průmyslu.

Vnitřní LED osvětlení nabídka:
Nové LED produkty
Prolumia LED Pro-Fusion

Převratný výkon, spolehlivost a možnosti použití. Pro-Fusion je inovativní řešení osvětlení navržené tak, aby poskytovalo vysoký výkon, který nemá na trhu konkurenci. Ať už se jedná o celkové osvětlení pro nový stavební projekt nebo o výměnu kompaktních zářivkových stropních svítidel ve stávajících budovách, Pro-Fusion představuje osvětlení, které je mnohem komfortnější a přitom podstatně snižuje náklady na energii.

Prohlédnout sérii
Prolumia LED Pro-Bay III

Pro-Bay III nabízí vysoce kvalitní řešení osvětlení a vyniká v mnoha ohledech. Fenomenální světelná účinnost zajišťuje značné úspory energie a v kombinaci s atraktivním poměrem cena/kvalita přispívá k zajímavým celkovým nákladům na vlastnictví. Kromě toho nabízí Pro-Bay III nebývalou flexibilitu v možnostech použití díky výkonu / světelnému toku svítidla, který lze nastavit ve 4 úrovních (zpětně) pomocí přepínačů: 200 W - 32 000 lm / 150 W - 25 500 lm / 120 W - 21 000 lm / 100 W - 18 000 lm. Optika je k dispozici ve 3 úhlech vyzařování a zajišťuje rovnoměrné rozložení světla, volitelně take s reflektorem pro nižší oslnění. K dispozici jako základní verze nebo volitelně s detektorem pohybu a senzorem denního světla nebo s inteligentní konektivitou pro dynamické a autonomní osvětlení.

Prohlédnout sérii
Prolumia LED Rockdisc III

Přisazená svítidla odolná proti stříkající vodě a nárazu z řady Prolumia Rockdisc III splňují potřeby osvětlení ve venkovních prostorách v nebytové a bytové výstavbě. Normální i polostíněné verze jsou volitelně k dispozici s mikrovlnným senzorem, velké velikosti také s nouzovou funkcí. Jednoduše nastavte požadovanou barevnou teplotu a světelný výkon pomocí DIP přepínačů. Kromě toho lze svítidla se senzorem i bez něj bez námahy konfigurovat jako master/slave.

Prohlédnout sérii
Prolumia LED Pro-Flood Basic

Řada Prolumia Pro-Flood Basic se skládá ze tří kompaktních světlometů, které lze použít pro vnitřní i venkovní aplikace. K dispozici s nebo bez PIR senzoru. PIR senzor se snadno ovládá pomocí dodaného dálkového ovladače, pomocí kterého lze nastavit práh denního světla a dobu přidržení. Díky vysoké účinnosti až 110 Lm/W lze svítidla skvěle využít například k osvětlení fasád či reklamních nápisů.

Prohlédnout sérii
Prolumia LED Pro-Cone

Pro-Cone je kruhové LED svítidlo s vysokou ochranou proti mechanickému poškození, které dosahuje maximálního a optimálního osvětlení veřejného prostoru. A to bez zbytečných světelných zábran a světelného smogu, a to díky možnosti výběru z 5 různých typů optic. Proto je možné vytvořit osvětlení přesně podle Vašich potřeb. Díky mnoha konfiguracím, dlouhé životnosti, vysoké účinnosti a výběru z různých typů optik je svítilo LED Pro-Cone vhodné pro široké použití. Například k osvětlení obytných zón, parkovišť, cyklostezek, náměstí i center měst.

Prohlédnout sérii