Bytový komplex | Leiden (NL)
Informace o projektu

Během prvního ročníku naší interní akce Point v Nedelko BV v Nizozemí, si Grimbergen a van Putten Elektrotechniek promluvili s Robertem van Heyningenem (key account manažerem LED osvětlení). Měli velkou výzvu. Řada HOA v Leidenu chtěla nahradit konvenční verandu a galerijní osvětlení s udržitelným LED osvětlením.

Vzhledem k jeho univerzálnosti bylo doporučeno použít vodotěsné svítidlo Prolumia LED Pro-Portal na fasádu. Toto svítidlo bylo speciálně vyvinuto pro osvětlení galerií, schodišť a skladovacích místností.

Funkce stmívání lze zapnout na určitých místech v bytovém komplexu. Díky tomu vydává zařízení přibližně 20% osvětlení v klidu a 100% během pohybu. Tato funkce ještě více snižuje náklady na energii a „“ jednoduše „“ splňuje požadovanou úroveň osvětlení.

Kryt a opálový difuzor svítidla jsou vyrobeny z nárazuvzdorného polykarbonátu (IK10). Svítidla byla dodávána společnostem Grimbergen a van Putten Elektrotechniek prostřednictvím společnosti Oosterberg The Hague.

Dobrá spolupráce mezi zúčastněnými stranami vyústila v rychlé a adekvátní provedení projektu, s výborným konečným výsledekem.

Zúčastněné strany: Grimbergen en van Putten Elektrotechniek

Produkty použité v tomto projektu
Může Vás také zajímat: