Obecné informace

Používáním webových stránek společnosti Prolumia souhlasíte s tímto prohlášením o vyloučení odpovědnosti, které může být změněno bez předchozího upozornění.

Prohlášení o ochraně osobních údajů

Webové stránky společnosti Prolumia můžete navštívit, aniž byste o sobě sdělovali jakékoli informace. Existují však situace, kdy od vás informace vyžadujeme, například při stahování informací (o produktu), pokládání dotazů nebo odesílání kontaktních formulářů online. Společnost Prolumia se zavazuje chránit vaše osobní údaje. Údaje, které se společností Prolumia sdílíte, ukládáme do zabezpečeného souboru. Shromážděné osobní údaje nebudou nikdy zpřístupněny ani prodány třetím stranám. Kdykoli můžete písemně požádat o odstranění svých údajů z našeho systému.

Bezpečnost a sledování

Prolumia vám chce nabídnout to nejlepší. Abychom mohli naše webové stránky vylepšovat, sledujeme, které stránky na našich webových stránkách jsou nejčastěji navštěvované, jak lidé na naše webové stránky přicházejí a jak dlouho na nich zůstávají. Díky těmto a dalším obecným informacím o návštěvnících můžeme naše webové stránky dále optimalizovat. Jedná se o obecné údaje, které nejsou spojeny s osobními údaji.

Ceny, propagační akce a obsah

Společnost Prolumia vynakládá veškeré úsilí, aby na těchto webových stránkách poskytovala vždy přesné a aktuální informace. Přestože byly informace sestaveny s maximální možnou péčí, společnost Prolumia nemůže zaručit, že jsou úplné, správné nebo aktuální. Protože naše webové stránky pravidelně aktualizujeme, mohou se informace bez předchozího upozornění změnit. Snažíme se poskytovat co nejvíce informací online. Společnost Prolumia nenese odpovědnost za případné chyby nebo nepřesnosti. Nejste si jisti některými informacemi? Chcete-li získat nejaktuálnější informace, obraťte se na naše interní obchodní oddělení.  

Třetí strany

Tyto webové stránky mohou obsahovat odkazy na webové stránky třetích stran. Společnost Prolumia nemá žádný vliv na webové stránky třetích stran a neodpovídá za jejich dostupnost nebo obsah. Společnost Prolumia proto nenese žádnou odpovědnost za škody vzniklé v důsledku používání webových stránek třetích stran.

Práva duševního vlastnictví

Tyto webové stránky a jejich obsah jsou chráněny právy duševního vlastnictví a jsou výhradním vlastnictvím společnosti Prolumia. Nabízený obsah může být použit pro komerční účely, pokud jde o prodej nebo propagaci produktů nebo služeb společnosti Prolumia. Jakékoli jiné použití nebo úprava obsahu webových stránek společnosti Prolumia bez předchozího písemného souhlasu společnosti Prolumia je zakázáno. Žádná část těchto webových stránek nesmí být reprodukována a/nebo zveřejňována tiskem, fotokopírováním, elektronicky nebo jakýmkoli jiným způsobem bez předchozího písemného souhlasu společnosti Prolumia.

Pokud společnosti Prolumia zašlete zprávu obsahující například tip, odkaz nebo něco jiného, udělujete nám právo vaši zprávu zveřejnit, reprodukovat a/nebo upravit způsobem, který uznáme za vhodný, bez nároku na další odměnu. To se samozřejmě nevztahuje na firemní údaje. Veškeré duševní vlastnictví týkající se našich webových stránek, jako je software, texty, obrázky a zvuky, patří nám a/nebo tomu, od koho jsme získali licenci.

Phishing

Dávejte si pozor na phishing. Jedná se o formu digitálního podvodu, při kterém zločinci zasílají e-maily vydávající se za e-maily společnosti Prolumia, ve kterých žádají o vaše osobní (přihlašovací) údaje. Nikdy však nebudeme e-mailem žádat o osobní údaje. Dostáváte od společnosti Prolumia e-mail s žádostí o osobní přihlašovací kódy nebo údaje? Pak na něj neodpovídejte a smažte jej. V případě potřeby se obraťte na naše obchodní oddělení pro ověření.