Lineární LED osvětlení

Každý prostor vyžaduje odlišné světelné charakteristiky. Lineární LED osvětlení Prolumia lze integrovat do mnoha provedení a jeho instalace je rychlá a snadná. S širokou nabídkou vysoce kvalitních LED pásků a modulárních svítidel není nic nemožné. Na výběr je jak řada LED profilů, tak i LED pásky v různých teplotách chromatičnosti. LED pásky jsou také k dispozici v různých hodnotách IP.

Katalog

S 244 stránkami inovativních LED produktů je katalog Prolumia zdrojem inspirace pro podnikatele a každého, kdo pracuje v osvětlovacím průmyslu.

Lineární LED osvětlení nabídka:

Nové LED produkty

Prolumia LED Pro-Logic

Výrazná řada vestavných svítidel pro všeobecné osvětlení s moderně elegantním vzhledem. Pro-Logic se bezproblémově integruje do stropu a vytváří harmonický vzhled při osvětlování bytových i komerčních prostor. Kromě estetiky vyniká Pro-Logic výkonem, komfortním a rovnoměrným osvětlením a cenovou dostupností.

Prohlédnout sérii

Prolumia LED Pro-Fusion

Převratný výkon, spolehlivost a možnosti použití. Pro-Fusion je inovativní řešení osvětlení navržené tak, aby poskytovalo vysoký výkon, který nemá na trhu konkurenci. Ať už se jedná o celkové osvětlení pro nový stavební projekt nebo o výměnu kompaktních zářivkových stropních svítidel ve stávajících budovách, Pro-Fusion představuje osvětlení, které je mnohem komfortnější a přitom podstatně snižuje náklady na energii.

Prohlédnout sérii