Prolumia dodala osvětlení do areálu adventure minigolfu
Prohlédnout reference
Obnova osvětlení veřejného parkování
Prohlédnout reference
Komfortní LED osvětlení
Prohlédnout reference
Vaanpark 3 | Barendrecht (NL)
Prohlédnout reference

Veřejné LED osvětlení

Prolumia Vám představuje novou generaci LED technologií pro průmyslové i veřejné osvětlení, která reaguje na stále se vyvíjející trh s osvětlením. Od funkčnosti až po jedinečný design, to vše Vám poskytne Prolumia veřejné osvětlení se svojí širokou nabídkou svítidel, a tím Vám přináší vhodné řešení do každé oblasti.

Katalog

S 244 stránkami inovativních LED produktů je katalog Prolumia zdrojem inspirace pro podnikatele a každého, kdo pracuje v osvětlovacím průmyslu.

Stáhnout
Veřejné LED osvětlení nabídka:

Nové LED produkty

Prolumia LED Pro-Logic

Výrazná řada vestavných svítidel pro všeobecné osvětlení s moderně elegantním vzhledem. Pro-Logic se bezproblémově integruje do stropu a vytváří harmonický vzhled při osvětlování bytových i komerčních prostor. Kromě estetiky vyniká Pro-Logic výkonem, komfortním a rovnoměrným osvětlením a cenovou dostupností.

Prohlédnout sérii

Prolumia LED Pro-Fusion

Převratný výkon, spolehlivost a možnosti použití. Pro-Fusion je inovativní řešení osvětlení navržené tak, aby poskytovalo vysoký výkon, který nemá na trhu konkurenci. Ať už se jedná o celkové osvětlení pro nový stavební projekt nebo o výměnu kompaktních zářivkových stropních svítidel ve stávajících budovách, Pro-Fusion představuje osvětlení, které je mnohem komfortnější a přitom podstatně snižuje náklady na energii.

Prohlédnout sérii