Ke stažení

Ačkoliv produkty Prolumia jsou snadné na obsluhu, můžete chtít nebo potřebovat více informací. Na této stránce si můžete stáhnout naší nejnovější dokumentaci (ve formátu PDF) nebo si vyžádat její fyzickou kopii.

Produktová dokumentace

Obecná dokumentace

Níže naleznete veškerou naši obecnou dokumentaci. Pokud byste chtěli obdržet to v tištěné verzi, kontaktujte nás prosím na adrese info@prolumia.cz.

Katalog

Katalog Prolumia LED osvětlení
Objevte nekonečné možnosti našich produktů. Vyžádejte si náš katalog!

Nástroje

Abychom Vám usnadnili život jak jen to jde, nabízíme několik nástrojů, které lze použít zdarma.

Konfigurátor LED pásek

Jak snadné by bylo přiřadit Vašemu konkrétnímu projektu ty správné LED pásky pouhými několika kliknutími myši? To umožňuje konfigurátor LED pásek od společnosti Prolumia. Nechte se vést uživatelsky přívětivým rozhraním a krok za krokem sestavte ideální řešení Vašeho osvětlení.

Proveďte výpočet světla

Se softwarovým programem Relux můžete provádět výpočty světla z umělých a přírodních zdrojů světla. Nakreslete si svůj vlastní prostor na online platformu a jednoduše umístěte svítidla tam, kde si myslíte, že je potřebujete. Poté, co budete spokojeni, vám Relux ukáže konečné výpočty a můžete okamžitě určit, zda design osvětlení splňuje stanovené požadavky a směrnice.