Noodverlichting toegepast in bedrijfspand
Prohlédnout reference

LED nouzové osvětlení

Nouzové osvětlení je typ osvětlení, které při výpadku proudu zůstane rozsvícené pomocí zabudované baterie. Tato funkce umožňuje bezpečný a rychlý odchod v případě nouze.

Dle normy o nouzovém osvětlení ČSN-EN 1838, která stanovuje požadavky na osvětlení nouzového, únikového a náhradního osvětlení, je nouzové osvětlení vyžadováno ve veřejných budovách nebo prostorech pro zaměstnance. Prolumia dodává několik typů nouzového osvětlení, které splňuje dané bezpečnostní normy. Dále dodáváme únikové osvětlení s označením únikových východů a cest. Pro Váš individuální plán osvětlení jsou Vám také k dispozici naši zkušení poradci.

Katalog

S 244 stránkami inovativních LED produktů je katalog Prolumia zdrojem inspirace pro podnikatele a každého, kdo pracuje v osvětlovacím průmyslu.

LED nouzové osvětlení nabídka:
Zobrazit Vše LED nouzové osvětlení série.
Zobrazit Obchod

Nové LED produkty

Prolumia LED Pro-Logic

Výrazná řada vestavných svítidel pro všeobecné osvětlení s moderně elegantním vzhledem. Pro-Logic se bezproblémově integruje do stropu a vytváří harmonický vzhled při osvětlování bytových i komerčních prostor. Kromě estetiky vyniká Pro-Logic výkonem, komfortním a rovnoměrným osvětlením a cenovou dostupností.

Prohlédnout sérii

Prolumia LED Pro-Fusion

Převratný výkon, spolehlivost a možnosti použití. Pro-Fusion je inovativní řešení osvětlení navržené tak, aby poskytovalo vysoký výkon, který nemá na trhu konkurenci. Ať už se jedná o celkové osvětlení pro nový stavební projekt nebo o výměnu kompaktních zářivkových stropních svítidel ve stávajících budovách, Pro-Fusion představuje osvětlení, které je mnohem komfortnější a přitom podstatně snižuje náklady na energii.

Prohlédnout sérii