LED napájecí zdroje a ovladače

Doplňte Vaše zvolené osvětlení ovladači a napájeními značky Prolumia. Díky širokému sortimentu můžeme nabídnout ten správný produkt pro každý požadavek Vašeho osvětlení. Hledáte vodotěsný napájecí zdroj? Stmívatelné napájení? Bezdrátový ovladač? Nebo ovladač pro ovládání RGB (W)? osvětlení. Prolumia má všechno.

Katalog

S 244 stránkami inovativních LED produktů je katalog Prolumia zdrojem inspirace pro podnikatele a každého, kdo pracuje v osvětlovacím průmyslu.

LED napájecí zdroje a ovladače nabídka:
Zobrazit Vše LED napájecí zdroje a ovladače série.
Zobrazit Obchod

Nové LED produkty

Prolumia LED Pro-Logic

Výrazná řada vestavných svítidel pro všeobecné osvětlení s moderně elegantním vzhledem. Pro-Logic se bezproblémově integruje do stropu a vytváří harmonický vzhled při osvětlování bytových i komerčních prostor. Kromě estetiky vyniká Pro-Logic výkonem, komfortním a rovnoměrným osvětlením a cenovou dostupností.

Prohlédnout sérii

Prolumia LED Pro-Fusion

Převratný výkon, spolehlivost a možnosti použití. Pro-Fusion je inovativní řešení osvětlení navržené tak, aby poskytovalo vysoký výkon, který nemá na trhu konkurenci. Ať už se jedná o celkové osvětlení pro nový stavební projekt nebo o výměnu kompaktních zářivkových stropních svítidel ve stávajících budovách, Pro-Fusion představuje osvětlení, které je mnohem komfortnější a přitom podstatně snižuje náklady na energii.

Prohlédnout sérii