PROLUMIA

LED OSVĚTLENÍ

Značka Prolumia garantuje kompletní sortiment vysoce kvalitních LED svítidel. Výrobky, kterými se prezentujeme, dělíme do pěti produktových skupin: LED Interiérové osvětlení, LED Lineární osvětlení, LED průmyslové a venkovní osvětlení, LED Pouliční osvětlení a LED obrazovky.

Vzhledem k tomu, že naši specialisté pozorně sledují technologický vývoj a nejnovější světové trendy v LED osvětlení, splňují naše výrobky nejvyšší standardy. Samozřejmostí jsou přísné výběrové procesy, kde klademe tu nejvyšší prioritu na kvalitu, design a trvanlivost výrobků.

Díky technickým znalostem, spolehlivým dodavatelům, vynikajícím zásobám a stálé kvalitě Vám můžeme splnit každé přání.

Proč Prolumia?
  • Technické znalosti
  • Široký sortiment
  • Vysoce kvalitní produkty
  • Záruka

Innovative_iconInovativní myšlení

Vždy hledáme nejinovativnější LED řešení, a to vždy s ohledem na přání zákazníků.

advice_iconVaše poradenství

Kromě jednotlivých prodejů našeho kvalitního LED osvětlení Vám Prolumia nabízí plné poradenství s realizací Vašich projektů. Díky dlouholetým zkušenostem na trhu s osvětlovací technikou je Prolumia tou pravou volbou pro realizaci Vašich LED projektů.

involvement_iconAngažovanost

Věnujeme velkou pozornost celému prodejnímu procesu, což je naše "devíza". Nesledujeme pouze objednávku vedoucí k prodeji, ale zajímá nás také Vaše spokojenost po zakoupení výrobku.

sponser_iconNáš příspěvek do společnosti

Jako výrobce energeticky úsporného osvětlení chceme přispět společnosti ve snaze budovat lepší svět. 

 

Se značkou Prolumia se také můžete setkat při sportovních aktivitách i na charitativních akcích a to jak v České republice, tak v našem matečném Nizozemsku.

 

MVO-deel-1MVO-deel-2